info@ukrstyle.com, 093-624-32-98, 096-448-38-72, 095-639-69-41
Menu

Cart

Content

Breadcrumb

A+ A A-

Сатана скликав всесвітній з’їзд бісів. У своїй промові з нагоди відкриття він сказав:

Темні сили «Ми не можемо перешкодити людям ходити до церкви. Ми не можемо стримати їх від читання Біблії. Ми навіть не можемо не дозволити їм сформувати близькі особисті стосунки з їхнім Спасителем. Як тільки вони встановлюють зв’язок з Богом, ми втрачаємо владу над ними».

Так нехай вони йдуть у свої церкви, нехай влаштовують дружні зустрічі з обідами, але ми вкрадемо їхній час – в такий спосіб вони не зможуть розвивати свої відносини з Ісусом”.

Детальніше

Шевченка з кріпацтва викупили зовсім не росіяни

Молодий Тарас Шевченко в майстерні К. Брюллова (художник Г. Меліхов, 1947)

Молодий Тарас Шевченко в майстерні К. Брюллова (художник Г. Меліхов, 1947)

___________________________________

Скільки можна торочити, що "діячі російської культури викупили з кріпацької неволі українського поета Тараса Шевченка". І кого з росіян Ви там бачили?

У радянських школах усім утовкмачували, що "російський художник Карл Брюллов і російський поет Василь Жуковський вирішили викупити Шевченка з кріпацтва". Сьогодні ми знаємо, що пан Енгельгардт погодився звільнити Шевченка-кріпака за 2500 рублів - велику на той час суму - така була вартість 45 кг чистого срібла. Оскільки таких грошей у них не було, уже відомий художник Карл Брюллов намалював портрет Василя Жуковського – вихователя спадкоємця престолу, і 4 травня 1838 р. творіння Брюллова розіграли в лотереї, в якій взяла участь царська родина.

Детальніше

Оприлюднені вражаючі факти про виникнення української мови

Українська мова стародрук

Згідно з висновками багатьох мовознавців, українська мова виникла набагато раніше, ніж вважає офіційна наука.

На думку цих дослідників, українська мова є найдавнішою з живих слов’янських мов, а російська мова новіша й походить від української церковної мови (церковнослов’янської).

Детальніше

Семирічний хлопчик, який мужньо прийняв смерть, може стати наймолодшим святим України

Мужній хлопчик

Прикладом християнського героїзму вражені мешканці Прикарпаття. Семирічний хлопчик, який мужньо прийняв смерть, може стати наймолодшим святим України.

Ярославу Сухоребському лікарі поставили діагноз - саркома лівої ноги. Дитина витерпіла такі муки, що їх не під силу витримати навіть мужнім чоловікам. У хвилини найтяжчих нападів хлопчик не плакав і не кричав, а молився, показуючи приклади християнського героїзму. Його духовний наставник збирає усі належні документи, щоб розпочати процес беатифікації – визнання святим малолітнього мученика.

Детальніше

Вишиванка як унікальний код твого краю. Від Луганська до Львова – особливості вишиванок кожного регіону (фото)

Вишивка регіонів України

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код.

Детальніше

Богородиця у вишиванці. Дивовижні ікони українського художника. ФОТО

Святе сімейство

Якби Діва Марія походила з України, вона виглядала б саме так, як на картинах Олександра Охапкіна. Художник з Кіровограда пише ікони, на яких зображує Матір Божу, Ісуса Христа, святих і янголів в українських строях.

Детальніше

В Україні знайшли ще одне трипільське поселення - цього разу на Тернопільщині

Трипільська печера

У більче-золотецькій печері знайшли старовині речі, яким понад 5 тисяч років

Знаряддя праці, посуд, прикраси, скульптуру часів Трипільської культури знайшли під час експедиції у печері Вертеба, що в Борщівському районі, цього літа. Тим речам близько 5 тисяч років. Адже Трипільська культура існувала на території України 2,5-3 тис років до нашої ери.

Детальніше

Письменники Брати Капранови порадили львів'янам не розуміти російської мови

Українська мова Наплив російської мови на вулицях Львова - прямий наслідок так званої толерантності, яку допускають галичани до російськомовних. Про це «Погляду» заявив відомий український письменник Віталій Капранов.

Починаючи з минулого року жителі західних областей України, зокрема Львова, все частіше чують російську на вулицях. Кажуть, такий різкий наплив російськомовних стався внаслідок початку бойових дій на Сході і збільшення кількості переселенців.

Детальніше

Українська мова - цементуючий розчин для української політичної нації

Українська мова Після ганебної втечі більше року тому колишнього президента Януковича, який, поступово узурпувавши всю повноту влади в Україні, розпочав наступ на українську мову - вже хоча б тому, що україномовні українці за нього практично не голосували - ситуація з українською мовою в країні не лише не поліпшилася, а навіть погіршилася.

Детальніше