info@ukrstyle.com, 093-624-32-98, 096-448-38-72, 095-639-69-41
Menu

Cart

Content

Breadcrumb

A+ A A-
СНПЧ А7 Рязань, обзоры принтеров и МФУ

Український СтильУкраїнський стиль працює в напрямку створення молодіжної моди Українця,  інтегруючи національні традиції та сучасний стиль. Моди не лише в одязі, а й у світогляді. Саме тому ми поєднуємо ці речі - одяг і світогляд. Побачиш людину в нашому одязі знай: перед тобою свій - Українець - той хто не зневірився в високих ідеалах, для кого слово «Україна» не порожній звук.

Хочеш купити вишиванку, футболку з Бандерою, Шевченком, Шухевичем або Махном - тобі до нас!)

Якщо у Вас виникла ідея створення нової футболки (чи чогось іншого) - приєднуйтесь! Втілимо Вашу ідею разом, а Ви безкоштовно отримаєте свою авторську футболку ~:)

Чим керуємося при створення футболки?

  • - футболка має бути дотична до української тематики (УПА, козаччина, українські герої, міста України, чи хоча б просто українською мовою)
  • - футболка має бути цікава, прикольна, з якоюсь фішкою, родзинкою
  • - футболка має стверджувати українську позицію (здоровий спосіб життя, орієнтація на власні сили, патріотизм)

Нашу продукцію, а також вишиванки, українські рушники можна купити через Інтернет та на різноманітних українських фестивалях. У нас Ви придбаєте найцікавіші подарунки та оригінальні сувеніри. А в розділі «Магазини» Ви дізнаєтеся в яких містах і де представлена наша продукція.

Окрім цього «Український стиль» надає послуги з друку на одязі, ручках та іншій рекламно-сувенірній продукції.

 

З чого почався і як з'явився «Український Стиль»?

Усе почалося 2000 року. Настало літо і 20-ти річному хлопаці треба було міняти свій «гардероб». Футболки Чегевара, СССР і USA, які якраз увійшли в молодіжну моду йому не просто не подобалися - вони його дратували: ну як можна на собі носити символіку системи, яка знищувала твій народ?! Українська футболка була відсутня на ринку. Патріотичні почуття, які вирували в серці хлопаки, сказали йому: сам створи футболку, в якій ЗАХОЧЕ ходити Українець! Трохи мудрування за комп'ютером і, під впливом вуличних сутичок хлопців з УНА-УНСО (авангарду громадянської акції «Україна без Кучми») проти спецназу «Беркут» біля пам'ятника Шевченку 9 березня 2000 року, народилася ПЕРША футболка для Українця - Тарас Шевченко на фоні перехрещених автоматів. Цю футболку побачили друзі, друзі друзів, і сталося так, що її одягнув не лише цей хлопака, а ще декілька сотень товаришів по всій Україні. Тоді я зрозумів, що такі речі потрібні й іншим.

Пізніше, за порадою друзів і їхньою допомогою, футболки (кількість моделей яких постійно збільшувалась) вже можна було замовляти через Інтернет. А тепер, завдяки зусиллям товариша Груза, все створене Ви можете побачити в нашій Інтернет-крамниці.

Приємних покупок Вам! ~:)