info@ukrstyle.com, 093-624-32-98, 096-448-38-72, 095-639-69-41
Menu

Cart

Content

Breadcrumb

A+ A A-

Зробимо Новий рік тверезим!

приєднуймося до ініціативи

Відсвяткуємо Новий Рік тверезими!

Маніфест тверезого класу


Криза вже перестала тихенько стукати в двері і почала сильно бити ногами. Долар росте, ціни ростуть, невдоволення владою росте. І тут політтехнологи тобі пропонують „виявити рішучий протест” вказавши владі, що вона дістала. Звісно вона тебе дістала, звісно ти хочеш протестувати, звісно ти хочеш змінити життя на краще. Звісно влада це розуміє. Звісно це розуміють і політтехнологи.

Тобі на тарілочці підносять готовий рецепт: не треба дивитись, що відбувається у Греції, просто візьми і „побібікай” пару хвилин своїм авто. Система витворює форми протесту, які не страшні для неї.

Детальніше

День Пам’яті

Зsvicka.gifвернення Президента України

з нагоди вшанування пам’яті

жертв Голодомору


Вельмишановний Український народе,

Високодостойні гості,

Дорогі співвітчизники,

75 років. Повний вік нормального людського життя. Вік, що міг бути призначений для щастя, для сліду на землі, для продовження роду і життя.

Зі спогаду із села Савинці на Київщині - «у сім'ї Танчика Василя померли він сам і його дружина, а їхня маленька грудна дитина ще була жива, горнулась до маминих грудей. То це дитинча також забрали на цвинтар і вкинули в яму, воно ще якийсь час сиділо в куточку ями, поки його не засипали землею...»

Детальніше