info@ukrstyle.com, 093-624-32-98, 096-448-38-72, 095-639-69-41
Menu

Cart

Content

Breadcrumb

A+ A A-

21 травня одягніть вишиванку - підтримайте Україну!

Дівчинка у вишиванці з квітамиЗапрошуємо усіх українців з усього світу, де б Ви не були, 21 травня одягнути вишиванку, український вінок, або жовто-блакитний аксесуар чи одяг та показати всьому світу, що Ви – українець і гордий ним бути!

Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі, в її візерунках закодована наша історія, наше бачення світу та духовне багатство українського народу – так говорять мудрі люди про наш національний одяг.

Детальніше

Суд у Львові розпочав розгляд позову про паспорт без російської мови

Український паспорт

Розпочався судовий розгляд справи за позовом львів’янина Святослава Літинського, якого не влаштовує друга сторінка українського паспорта, заповнена російською мовою.

Він звернувся до Франківського райвідділу ДМС Львова із заявою про те, щоб йому замінили пошкоджений паспорт. А заодно чоловік попросив не заповнювати другу сторінку російською. Через те, що у ДМС відмовилися заповнювати паспорт виключно українською, Святослав вирішив оскаржити їх дії в суді.

Детальніше

«Я - українець, а не росіянин», - заявив Джек Паланс і відмовився від звання «народний артист Росії»

Jack Palance - Володимир Палагню́к: українець, а не росіянин

«Я — українець, а не росіянин», — заявив Джек Паланс на фестивалі російських фільмів у Голлівуді та відмовився від звання «народний артист Росії» у квітні 2004 під час тижня «Російських ночей» у Лос-Анджелесі (Програма профінансована міністерством культури Росії і пройшла під патронатом президента Росії Владіміра Путіна.) Це був протест проти українофобського російського кінофільму «72 метри» (знятого теж українцем за походженням В. Хотиненком).

Детальніше

Інтерв’ю з повстанцем Мирославом Симчичем

З вогню та в полум’я

 

Мирослав Симчич крайній ліворучІсторія народу складається з життів конкретних людей. Надто ж тих, хто свідомо поклав його на відстоювання природнього права свого народу на вільне життя, на саме існування. Мирослав Симчич пішов до лав Української Повстанської Армії двадцятилітнім. За його плечима 6 років героїчної партизанки. В одному з боїв, у січні 1945 року, Симчич зі своєю Березівською сотнею розгромив каральний полк (405 енкаведистів), який під командуванням ґенерал-майора С.Дергачова прямував на “бандерівську столицю” село Космач. (Це той самий ґенерал Дерґачов, який 18 травня 1944 року виселяв кримських татар з Криму). Цей бій Симчич називає своїм коронним боєм з московськими імперіалістами.

Детальніше

Останнє інтерв'ю офіцера СС Еріха Прібке: Голокост придумали, щоб ​​приховати власні жахливі злочини

Erich Priebke (29.06.1913 - 11.10.2013)

Офіцер СС Еріх Прібке11 жовтня 2013 у Римі у віці ста років помер колишній хауптштурмфюрер СС Еріх Прібке.

Останнє інтерв'ю Еріх Прібке дав наприкінці липня 2013 року, воно було опубліковано його адвокатом Паоло Джакіні відразу після смерті Прібке. Пропонуємо його вашій увазі.

Детальніше

Досить вести нескінченні війни з минулим свого народу

Фашистсько-радянська дружба Ця стаття була надрукована у газеті "Вгору". Приємно, що коли на Покрову ЗМІ, як продажні шавки, почали облаювати хором Українську Повстанську Армію, одна з газет відверто й чесно написала про так звані "фашизм" та "антифашизм" у нашому політикумі.

Детальніше

У Львові знайшли писанку, якій 500 років!

Українка Львівські археологи знайшли унікальну писанку під час вибору водозбірника, який датують XV-XVI ст., у центральній частині міста. Знахідку виявили на глибині 5,5 метрів у самому водозбірнику, повідомляє "Рятівна археологічна служба" Інституту археології НАН України.

Детальніше

Українські філологи складають поіменний список українофобів

УкраїнкаЗ цією ініціативою виступили львівські науковці і вона знайшла підтримку у філологів усіх регіонів України.

У Національному університеті ім. Івана Франка у Львові міністра освіти Дмитра Табачника називають одним із найбільш шкідливих елементів українофобської системи.

Детальніше

Померла дівчинка ожила, коли її тіло перенесли до церкви

МолитваПісля офіційної реєстрації смерті новонароджену дівчинку виявили живою в каплиці одного з бразильських шпиталів.

Після чудесного воскресіння сім'я вирішила назвати дівчинку Вікторією, повідомляє The Dailymail.

Дівчинка, що отримала при народженні ім'я Жасмін, перестала дихати відразу після народження. Лікарі намагалися повернути її до життя, але, врешті-решт, змушені були констатувати смерть і видати батькам свідоцтво про її смерть.

Детальніше